sadsad x
asdasd
Yurtdışı Gönderim

YURT DIŞI GÖNDERİM

Avrupa ülkelerine 100€, Arap Ülkelerine 150$ dolar ve üzeri kargo ücretsizdir. 100€-150$ altı alışverişlerde kargo ücretiniz gönderim yapılacak ülke ve ürün adedine göre değişmektedir. Kargo tutarını sepette ya da satın alma ekranında ülke seçerek görebilirsiniz. Anlaşmalı olduğumuz Sky Net Express, UPS kargo ve Aramex kargo şirketleri ile Dünya'nın her yerine 1 hafta ila 10 gün içerisinde teslimat gerçekleştirilmektedir. (Kargo tercihinize göre teslimat süresi değişiklik gösterebilir.)

Repp.com.tr`de, Yurtdışı teslimat adresinize vereceğiniz siparişlerinizin ödemesini, kredi kartınızla veya banka kartı ile yapabilirsiniz. Harici olarak ödeme seçeneklerimiz arasında Giropay, Entercash, Sofort, Safetypay da bulunmaktadır. 500$ ila 1000$ ve üstü satın almalarınızda müşteri hizmetlerimiz ile iletişime geçerek Wester Union ödeme seçeneğimiz hakkında bilgi alabilirsiniz. Sepet tutarınız, sipariş verdiğiniz gün geçerli olan döviz kurundan hesaplanmaktadır.

Yurt dışı adresinize verdiğiniz siparişlerinizde iade hakkınız mevcut olup, değişim hakkınız bulunmamaktadır. Ürününüzden kaynaklı bir memnuniyetsizlikte öncelikle müşteri hizmetlerimizle iletişime geçerek sorunu bildirmeniz, bir sonraki alışverişverişinizde aynı durumun tekrarlanmaması için bizlere yardımcı olacaktır. İade edeceğiniz ürünün, paketi hasar görmemiş, kullanılmamış, kullanım hatası sonucu zarar görmemiş ve tekrar satılabilirlik özelliği bozulmamış olmalıdır. İade kargolarınızın geri gönderim ücreti tarafınıza (müşteriye) aittir.

Müşteri Hizmetlerimiz'den bilgi almak için; +90 850

Ürün bedelinizin geri ödenebilmesi için paketinizin firmamıza ulaşmış olması zorunludur. Paketinizin geliş kaydı sistemimiz üzerinde görüntülenebilir olduğunda ödemeniz kargo ücreti hariç yapılacaktır. Nadiren de olsa yurt dışına gönderilen paketlerin gittiği ülkede gümrüğe tabi olma ihtimali vardır. Böyle bir durumda gümrük memurları sizinle iletişime geçerek paketinizi almak için ne yapmanız gerektiği konusunda sizi bilgilendirecektir. Gümrük bedelleri siparişinize ve ülkeye göre değişiklik gösterebilmektedir. repp.com.tr gönderdiği ürünlerin gümrüğe takılması durumunda sorumluluk kabul etmez, gönderilerin gümrüğe takılması durumunda sorumluluk müşteriye aittir.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.